banner-2

Aktuality

aktuality-moje-prace-v-praze-10-pokracuje

Holubář: Moje práce v Praze 10 pokračuje

15.10.2016

Nezávislý kandidát za TOP 09 a STAN, chirurg Polikliniky Malešice a Lékař roku 2015 MUDr. Jiří Holubář získal ve druhém kole senátních voleb v obvodu č. 22 – Praha 10, Dubeč a Štěrboholy přes 6 000 tisíc hlasů. K senátorskému křeslu to bohužel nestačilo.

aktuality-protikandidati-vyzyvaji-sve-volice-k-podpore-holubare

Protikandidáti vyzývají své voliče k podpoře Holubáře

14.10.2016

Jiří Holubář v prvním kole senátních voleb v Praze 10, Dubči a Štěrboholech získal 19,8 procent hlasů. Před druhým kolem, které se uskuteční už tento pátek a sobotu, ho podpořili další kandidáti letošních voleb – současná senátorka Ivana Cabrnochová, bývalý šéf pražské záchranky Zdeněk Schwarz či viceprezidentka Hospodářské komory Irena Bartoňová Pálková. Stranou nezůstali ani starosta Dubče Jaroslav Tošil a starosta Štěrbohol František Ševít, kteří mu vyjádřili své jasné sympatie.

aktuality-holubar-prelepovani-ploch-v-kampani-odmitam

Holubář: Přelepování ploch v kampani odmítám

13.10.2016

Zcela odmítám, že by můj volební tým přelepoval plochy naší protikandidátky v druhém kole senátních voleb. Koneckonců, proč bychom tak činili – podporu mi vyjádřili čtyři protikandidáti z prvního kola – Mgr. Ivana Cabrnochová, MUDr. Zdeněk Schwarz, Irena Bartoňová Pálková a Antonín Slováček. S jejich souhlasem jsme na tyto plochy distribuovali v uplynulých dnech několik set samolepek. Přelepování ploch protikandidátů není styl, který bychom dělali a dělat nebudeme.

aktuality-vysledky-prvniho-kola

Výsledky prvního kola senátních voleb: Jiří Holubář postupuje!

8.10.2016

Volební místnost se úderem sobotní 14. hodiny uzavřely a přišel čas na sčítání výsledků, ty byly známy v odpoledních hodinách. Do druhého kola senátních voleb v Praze 10, Štěrboholech a Dubči postoupili MUDr. Jiří Holubář a Renata Chmelová.

novinky-desitka-je-moje-srdecni-zalezitost

Vaše 10: Desítka je moje srdeční záležitost

7.10.2016

Tisíce pacientů ročně projdou ordinací lékaře Jiřího Holubáře v malešické poliklinice. Proto dobře ví, co místním lidem vadí, z čeho mají obavy, co je na Praze 10 trápí. Jejich zájmy by rád hájil v Senátu. Ve volbách, které propuknou už tento týden, se rozhodl kandidovat jako nestraník s podporou TOP 09 a Starostů a nezávislých. „Pro dobrého politika a lékaře platí, že by měl mít velké znalosti, zodpovědný přístup, rozhodnost, laskavost a odvahu,“ poznamenává Jiří Holubář.

novinky-nase-praha-10-ctyricet-let

Naše Praha 10: Čtyřicet let zde žiji a pracuji, místním lidem rozumím

23.9.2016

Volby do Senátu, jejichž první kolo proběhne již 7. a 8. října, se nezadržitelně blíží. Na důvody ke kandidatuře a zájem měnit zákony jsme se zeptali jednoho z favoritů voleb MUDr. Jiřího Holubáře. Lékaře roku 2015 a chirurga místní polikliniky v Malešicích.

novinky-zahajeni-kontaktni-kampane-mudr-jiriho-holubare

Zahájení kontaktní kampaně MUDr. Jiřího Holubáře

19.9.2016

Do senátních voleb zbývají pouhé tři týdny a MUDr. Jiří Holubář společně se svým volebním týmem vyrazil do ulic Prahy 10 – kontaktní kampaň začala.

novinky-nasim-cilem-je-fungujici-zdravotnictvi

Naším cílem je fungující zdravotnictví

15.9.2016

Lidové noviny publikovaly komentář MUDr. Jiřího Holubáře, ve kterém se věnuje roli praktických lékařů v systému českého zdravotnictví a také poukazuje na pozitiva nizozemského systému péče, tzv. gatekeepingu.

desatero-bezpecnych-prazdnin-2

Desatero bezpečných prázdnin MUDr. Jiřího Holubáře

1.6.2016

Prázdniny jsou obdobím plným nových zážitků. Ty však bohužel nejsou vždy pozitivní – pro úraz je o prázdninách každoročně hospitalizováno více než 5000 dětí, každé desáté z nich zůstává s trvalými následky.

aktuality-podle-sociologa-jana-herzmanna

Podle sociologa Jana Herzmanna je kandidatura Jiřího Holubáře dobrým tahem

17.5.2016

Dnešní MF DNES přinesla sympatické komentáře ze strany sociologa Jana Herzmanna na adresu MUDr. Jiřího Holubáře.

mudr-jiri-holubar-ve-snidani-s-novou-2

Jiří Holubář hostem Snídaně s Novou

15.5.2016

Jiří Holubář, jakožto nově zvolený Lékař roku, byl hostem Snídaně s Novou. Vystoupil společně s prof. Vladimírem Tesařem, přednostou Kliniky nefrologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Ve studiu odpovídali na dotazy ze svého profesního života a i na zajímavosti spjaté s anketou Lékař roku pořádanou Unií pacientů.

nerad-bych-jezdil

Deník Právo: Nerad bych jezdil za lékařem do ciziny

12.5.2016

Platy zdravotníků se zvýší o 10 procent. Konečně si vláda přiznala: čtvrt století jsme v Česku neřešili problém s nedůstojným ohodnocením zdravotníků. Ale pomůže to?

novinka-unie-pacientu

Unie pacientů ocenila lékaře roku i nadaci Dobrý anděl

5.5.2016

Ocenění za celoživotní přínos medicíně v oboru nefrologie udělila Unie pacientů přednostovi kliniky nefrologie 1. lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní nemocnice Vladimíru Tesařovi. Zvláštní ocenění obdržela nadace Dobrý anděl. Výsledky poskytla ČTK Unie pacientů, která hlasování v letošním roce pořádala již poosmé. Vítěze vyhlašuje tradičně na slavnostním setkání v kině Atlas.

aktuality-zachrankam-chybi-temer

Záchrankám chybí téměř 400 lékařů

20.4.2016

Lékařů záchranářů je nedostatek, chybí jich 394 a zdravotnická záchranná služba funguje jen díky nadměrným přesčasům, a tedy porušování zákoníku práce.

aktuality-lekari-varuji-radnici

Lékaři varují radnici Prahy 10 před omezením péče na poliklinice v Malešicích, v petici vyzývají k zastavení rekonstrukce

12.4.2016

Rekonstrukce polikliniky v Plaňanské ulici je zoufale nepřipravená a jedné z největších poliklinik v Praze tak hrozí zásadní omezení provozu. Lékaři proto vyzývají k podpoře petice, která žádá odložení rekonstrukce.

aktuality-poliklinika-malesice-se-rozpada-1

Poliklinika Malešice se rozpadá: Nejsme na rekonstrukci připraveni, uvádí v petici místní lékaři

11.4.2016

Rekonstrukce Polikliniky Malešice, která je plánovaná na polovinu června, dělá vrásky na čele tamním lékařům. Ti vidí největší zádrhel v tom, že městská část Prahy 10 pronajímatele, personál, lékaře a hlavně pacienty dostatečně dopředu neinformuje a ani neinformovala. Podle nich na omezení provozu v době rekonstrukce není Poliklinika Malešice vůbec připravená. Lékaři proto sepsali petici, ve které žádají radnici Prahy 10 o odložení připravované rekonstrukce.

aktuality-kazdy-devaty-lekar

Každý devátý lékař v české nemocnici je cizinec. Bez nich by zdravotnictví zkolabovalo, tvrdí lékařská komora

14.3.2016

Podle statistiky České lékařské komory je každý devátý lékař v tuzemských nemocnicích cizinec. Komora uvádí, že bez více než 2500 lékařů z ciziny by české zdravotnictví zkolabovalo. Počet doktorů z ciziny nadále roste. Oproti stavu před dvaceti lety je jejich počet pětkrát vyšší.

aktuality-top-09-vysle-do-senatnich-voleb

TOP 09 vyšle do senátních voleb komunální politiky, učitele i šlechtice

17.2.2016

Strana TOP 09 ve čtvrtek představila prvních devět kandidátů pro říjnové volby do Senátu. Jsou mezi nimi hlavně komunální politici, například místostarosta Dymokur Tomáš Czernin, a pedagogové včetně Jiřího Růžičky, který je ředitelem pražského Gymnázia Jana Keplera.

© 2016 - MUDr. JIŘÍ HOLUBÁŘ. Všechna práva vyhrazena. Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, 108 00  Praha 10

Youtube
Facebook