banner-2

Holubář: Moje práce v Praze 10 pokračuje

15.10.2016

aktuality-moje-prace-v-praze-10-pokracujeNezávislý kandidát za TOP 09 a STAN, chirurg Polikliniky Malešice a Lékař roku 2015 MUDr. Jiří Holubář získal ve druhém kole senátních voleb v obvodu č. 22 – Praha 10, Dubeč a Štěrboholy přes 6 000 tisíc hlasů. K senátorskému křeslu to bohužel nestačilo.

Po prvním kole senátních voleb, které se konaly 7. a 8. října 2016, postoupili do druhého kola se ziskem 5 459 hlasů Renata Chmelová, kandidátka za koalici Vlasta, a z druhého místa se ziskem 4 7471 hlasů MUDr. Jiří Holubář, kandidát za TOP 09 a STAN.

Druhé kolo se konalo o týden později – tedy 14. a 15. října. Po sečtení všech 107 okrsků získal MUDr. Jiří Holubář celkem 6 114 hlasů obyvatel Prahy 10, Dubče a Štěrbohol. Ani toto číslo však bohužel na vítězství nestačilo, a tak senátorský mandát nakonec získala jeho soupeřka Renata Chmelová.

„Mám pocit poraženého, ale vůbec ne poraženeckou náladu. Já si myslím, že to je obrovský úspěch. Děkuji všem voličům, kteří mě podpořili ve druhém kole senátních voleb. Vaší podpory si opravdu vážím! Rád bych touto cestou také poděkoval celému mému volebnímu týmu. Ušli jsme společně pořádný kus cesty: zabalili a rozdali několik tun jablek, povídali si se stovkami milých lidí, užili si spoustu legrace i vypjatých okamžiků. Jste skvělí a já jsem rád, že jsem volební kampaň připravoval právě s vámi!“

Jak sám říká, od rozdělené práce se neodchází. „Mám na Praze 10 ještě několik cílů, které jsem si připravil – jedná se o pomoc mládežnickému sportu nebo například vybudování mobilního hospice. Těch úkolů je dost a já na politiku každopádně nezanevřu,“ uvedl po druhém kole senátních voleb chirurg Polikliniky Malešice MUDr. Jiří Holubář.

© 2016 - MUDr. JIŘÍ HOLUBÁŘ. Všechna práva vyhrazena. Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, 108 00  Praha 10

Youtube
Facebook