banner-208

Jiří Holubář hostem Snídaně s Novou

15.5.2016

Jiří Holubář, jakožto nově zvolený Lékař roku, byl hostem Snídaně s Novou. Vystoupil společně s prof. Vladimírem Tesařem, přednostou Kliniky nefrologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. Ve studiu odpovídali na dotazy ze svého profesního života a i na zajímavosti spjaté s anketou Lékař roku pořádanou Unií pacientů.

mudr-jiri-holubar-ve-snidani-s-novou-2Jiří Holubář popsal svou profesní dráhu, kdy své zkušenosti ze skoro 40leté chirurgické praxe nyní uplatňuje na poliklinice na Praze 10, kde pečuje o 30 000 pacientů. Výsledek ankety bere jako poctu a přijímá ji s pokorou s tím, že je to pro něj i určitý závazek do budoucna, aby si udržel důvěru svých pacientů. „Na chirurgii mě fascinovala jednak její akčnost, jednak že v ní vždycky panoval velký řád, fascinovalo mě to rozdělení práce, kdy každý věděl, co má v daný okamžik dělat a vytíženost chirurgů, která byla úžasná. Myslím si, že jsem si zvolil velice dobře,“ uvedl na dotaz moderátora Pavla Svobody Lékař roku z Malešic.

mudr-jiri-holubar-ve-snidani-s-novou-3Vystoupení v TV Nova je jedním ze série rozhovorů pro média, které Jiří Holubář po vyhlášení Lékaře roku absolvuje. Zájem novinářů jej těší, přesto ale dává přednost své ordinaci, kde tráví většinu svého času. Na adresu své popularity tak stále s nadsázkou říká: „Dobrý doktor se pozná podle plné čekárny, nikoliv čítárny.“ O dalších veřejných vystoupeních Jiřího Holubáře v masmédiích či na akcích s veřejností je možné se dozvědět na jeho facebookovém profilu.

© 2018 - MUDr. JIŘÍ HOLUBÁŘ. Všechna práva vyhrazena. Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, 108 00  Praha 10