banner-208

Kdo jsem

Jiří Holubář

Jiří Holubář se narodil 11. července 1956.

Jiří Holubář

Svou cestu za vzděláním začal na tehdejší ZŠ V Úžlabinách na Praze 10. Po jejím dokončení nastoupil na Gymnázium Vysočany na Praze 9.

Jiří Holubář

V letech 1976 až 1982 studoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po úspěšném zakončení studia působil v letech 1982 až 1994 jako sekundární lékař a odborný asistent na II. chirurgické klinice Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy a v letech 1994 až 2004 ve stejném zařazení na I. chirurgické klinice Lékařské fakulty Univerzity Karlovy se specializací na proktologii a později na traumatologii.

Jiří Holubář

Po studiu medicíny se oženil s Ivou Charvátovou. Společně mají dva syny.

Jiří Holubář

Ve svém oboru má nejvyšší možnou atestaci, I. i II. stupně. Od roku 2004 vede privátní ambulantní chirurgickou praxi v Poliklinice Malešice v Praze 10. Je držitelem primářské licence pro obor chirurgie a také diplomu doživotního vzdělávání České lékařské komory. V rámci své profese působí rovněž jako lékař několika vrcholových sportovců v Praze 10, zejména z oddílů ragby, fotbalu a florbalu. Pečuje zároveň o klienty Centra Paraple.

Jiří Holubář

Stará se také o seniory v Domově sociálně péče Hagibor a Domově pro seniory Malešice v Rektorské ulici.

Jiří Holubář

V roce 2014 upozornil na riziko ohrožení životního prostředí a zdraví občanů v důsledku nezajištěné manipulace s azbestem při rekonstrukci obvodového pláště Polikliniky Malešice. Od konce roku 2015 vystupuje v jednání s majitelem a provozovatelem polikliniky jako pověřený představitel jejího lékařského sboru. Na jaře roku 2016 inicioval zastavení rekonstrukce Polikliniky Malešice z důvodů její netransparentní přípravy a neinformovanosti lékařů a pacientů o jejím průběhu ze strany města.

Jiří Holubář

Na jaře roku 2016 vyhrál MUDr. Jiří Holubář celorepublikovou anketu Unie pacientů České republiky o nejoblíbenějšího odborného lékaře a získal tak prestižní ocenění Lékař roku 2015.

© 2018 - MUDr. JIŘÍ HOLUBÁŘ. Všechna práva vyhrazena. Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, 108 00  Praha 10