banner-2

Podporovatelé

podporovatele-karel-schwarzenberg

Karel Schwarzenberg

poslanec, čestný předseda TOP 09

podporovatele-jan-vodnansky

Jan Vodňanský

zpěvák, textař, spisovatel

Dominik Feri

student, nejmladší radní statutárního města

"Víte co je výtečné? Když se potká vynikající profesní erudice s neuvěřitelnou lidskostí a přívětivostí. A u Jirky Holubáře se to potkalo."
podporovatele-pavlina-filipovska

Pavlína Filipovská

herečka, zpěvačka

Dámy a pánové,

dovolte, abych vás seznámila se svým rozhodnutím dát hlas MUDr. Jiřímu Holubářovi ve volbách do Parlamentu České republiky. Tak, jako on, si myslím, že Parlament České republiky (a samozřejmě nejen on) si přímo říká o radikální obměnu obsazení. Na těch důležitých místechby měli zasednout lidé jeho smýšlení a nejen profesních, ale i morálních kvalit. Z osobní zkušenosti vím, že je to muž moudrý, vždělaný a povolání lékaře vykonává nejen vysoce odborně, ale také citlivě. Dovede svým pacientům naslouchat! Zbaví je nejistot a obav – to je pro nás, laiky, velmi významná součást terapie, v poslední době už, bohužel, nepříliš pěstovaná.

To všechno jsou nezbytné vlastnosti pro ty, kteří by měli zasednout na místech nejvyšších a pro nás, občany, důležitých. Proto můj hlas bude patřit MUDr. Holubářovi.

V Praze 5. Května 2016

Pavlína Filipovská

podporovatele-jaromir-stetina

Jaromír Štětina

europoslanec, senátor Prahy 10 v letech 2004 - 2014

Pavlína Hájková

zastupitelka MČ Prahy 10

Květa Kottková

kapitánka ragbyového týmu RC Slavia Praha

„Jiří Holubář je člověk na svém místě. Výjimečný odborník, velký srdcař a hlavně skvělý chlap!“
 
podporovatele-barbora-jarosova-kinska

Barbora Jarošová Kinská

překladatelka

Znám MUDr. Holubáře jako člověka. Jako přítele, známeho, společníka a partnera v rozhovorech o čemkoli. Je to jeden z asi tří lidí, u kterých mohu za sebe 100% říct, že nevstupují do politiky ze zištných důvodů. Vím, že stejně jako v jeho profesi, kde mu jde převážně o blaho jednotlivého pacienta, tak i do Parlamentu České republiky chce vstoupit právě proto, aby mohl zasáhnout přímo. Nebaví ho už vše sledovat zvenku a stěžovat si. A to na něm obdivuju. Kdo z nás, kteří nejsme spokojení, někdy jsme rozhořčení, rozčarovaní a občas i šokovaní, sebereme odvahu a řekneme „Dobře, jdu do toho. Zkusím s tím něco udělat.“ Vím, že mu to přinese spoustu práce navíc, víc starostí a jistě i trochu rozčarování, ale on s tím počítá a je na to připraven. A já mu budu držet všechny palce, aby tu možnost, něco změnit, dostal. Jsem si jistá, že fortel na to, jako chirurg, má.

Barbora Jarošová Kinská

Jan Hartl

sociolog, zakladatel STEM, Ústavu empirických výzkumů

Radomil Raja

člen Konfederace politických vězňů ČR

>podporovatele-miloslav-stingl

Miloslav Stingl

cestovatel, spisovatel

Chtěl bych říci několik slov o kandidátovi do Parlamentu České republiky, primáři MUDr. Jiřím Holubářovi.

Za svůj opravdu dlouhý život jsem nepotkal člověka s tak velkou mírou empatie, lásky a porozumnění lidem, ať jsou to pacienti či nikoli. Jistě i proto byl tento znamenitý chirurg vyhlášen lékařem roku 2015 České republiky v oboru lékař – specialista.

Jeho péče o „obyčejné lidi“ je více než příkladná, jeho ordinace den co den praská ve švech, a to nejen pro vynikající odbornost MUDr. Holubáře.

Vždycky mám dojem, že z něj „prýští“ takový Masarykovský humanismus.

Nedovedu si ani představit, že by měli obyvatelé Prahy 10 a celé ČR lepšího, odbornějšího a lidštějšího představitele a zastánce v Parlamentu České republiky, než by jím byl MUDr. Holubář.

Na závěr bych rád připomněl, že já jsem nikdy nebyl členem žádné politické štrany a ještě nikdy jsem nevystupoval za zvolení nějakého kandidáta. Ale tentokrát to činím s plným vědomím odpovědnosti a s přesvědčením, že zvolení MUDr. Holubáře do Parlamentu České republiky by přineslo velké zastání občanů – od dětí po seniory. A mimochodem, MUDr. Holubář bude i po svém případném zvolení do Parlamentu České republiky dále pokračovat ve své tak záslužné lékařské praxi.

JUDr. et PhDr. Miloslav Stingl
spisovatel a cestovatel, etnolog

JUDr. et PhDr. Miloslav Stingl, cestovatel, spisovatel a badatel se řadí mezi nejpřekládanější české autory. Během svých etnologických výprav navštívil 151 zemí všech kontinentů. Jeho knihy vyšly celkem ve 251 vydáních a 31 jazycích, v úhrnném nákladu přesahujícím 16 mil. výtisků.

© 2016 - MUDr. JIŘÍ HOLUBÁŘ. Všechna práva vyhrazena. Poliklinika Malešice, Plaňanská 1, 108 00  Praha 10

Youtube
Facebook